Düğün Masası Süsleme

Düğün ihtiyaç listesi oluştururken listenin ilk başlarında önemli ihtiyaç olarak masalar ve sandalyeler yer almaktadır. Masalar düğün organizasyonunun olmazsa olmaz ekipmanlarındandır. Yapılan düğün organizasyonunda hem konuklar hem de gelin damat için masa hazırlıkları yapılır. Düğün organizasyonunda çiftler mekanın şıklığına önem verirken masalarında şık görünmesi için düğün masası süsleme hizmetinden yararlanır. Genellikle düğün masası süsleme organizasyon firmaları tarafından şık ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Bu özel gününüzde bir organizasyon firması ile çalışırsanız organizasyon firmanız masalarınızı şamdan, çiçek, vazo, supla vb. ekipmanlar ile şık bir şekilde süsleyecektir.

Peki düğün masası süsleme nasıl yapılır?

Düğün Masa Örtüsü
Öncelikle düğün kiralamış olduğunuz masaları sade bir şekilde sunmak olmaz. Düğün masalarının üzerine düğün konseptinize uygun bir renkte masa örtüsü atarak düğün masası süslemesine ilk adımınızı atabilirsiniz. Böylelikle masayı sadelikten kurtarır birazda olsa şık kılarsınız.

Düğün Masası Çiçeği
Çiçek düğün dekorasyonlarının olmazsa olmaz ekipmanlarındandır. Yapacağınız düğün organizasyonunda çiçek dekorasyonu bulundurmasanız olmaz. Kiralamış olduğunuz masanın ortası canlı veya yapma çiçek koymak veya çiçekler dolusu vazolar, şamdanlar masanızı oldukça şık kılacaktır.

Düğün Masası Şamdanları
Şık bir masanın süslenmesinde olmazsa olmaz ekipmanlardan biride şamdandır. Günümüzde yapılan hemen hemen birçok organizasyonlarda masaların üzerine süsleme olarak şamdan sıklıkla tercih edilmektedir. Sizlerde düğününüze kiraladığınız masalarınızı şık bir şekilde süslemek istiyorsanız mutlaka masanın üzerinde şamdan bulundurmalısınız. Organizasyon firmalarından birçok şamdan modelleri bulmanız mümkündür.

Düğün Masası Supla
Masalarınızı şık kılacak masa üzeri süslemelerden biride suplalardır. Özellikle düğün organizasyonunuz yemekliyse yemek tabaklarının altına şık bir supla masanızı oldukça şık kılacaktır. Cam, aynalı olmak üzeri birçok modelde supla çeşitleri bulunmaktadır organizasyon firmalarından rahatlıkla bulmanız mümkündür.

Düğün Masası Aynası
Şamdan, vazo gibi çok fazla tercih edilmese de masaların üzerine süsleme olarak kullanılan ekipmanlardan biride aynalardır. Masaların ortasına bir ayna ve bu aynanın üzerine güzel bir canlı veya yapma çiçek masayı şık kılacaktır.

Düğün Masası Numarası
Düğün masalarının üzerlerinde kullanılan ekipmanlardan biride masa numarasıdır. Düğününüzdeki masaların üzerine şık masa numarası ile süsleyebilirsiniz.